KuponperestV2
12 Mayıs Pazar · 18:30
Rayo Vallecano
1-2Maç sonucu · İY 0-1
Real Valladolid

Kuponperest analizi

RVA%65Beraberlik%20RVA%15

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%85
Güven75/100Düşük riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Real Valladolid 1378.
  • Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

2,36

Beklenen gol (dep.)

1,02

Toplam beklenen gol

3,37

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%65
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Real Valladolid 1378.
  • Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1378).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, Rayo Vallecano 1620.
  • Real Valladolid deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 2,36, Real Valladolid 1,02).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 2,36, Real Valladolid 1,02).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven62/100Orta risk
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Real Valladolid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Rayo Vallecano — Real Valladolid · Kuponperest