KuponperestV2
31 Mart Pazar · 14:00
Rayo Vallecano
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Real Betis

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

2,04

En olası skor

1-0

%15

Ev sahibi kazanır
%48
Beraberlik
%30
Deplasman kazanır
%22
Karşılıklı gol
%38
1.5 üst
%62
2.5 üst
%33
3.5 üst
%16

Skor olasılık matrisi

012345
0139.53.60.90.20.0
117134.71.20.20.0
2118.13.00.80.10.0
34.73.51.30.30.10.0
41.51.10.40.10.00.0
50.40.30.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol yok

Uyum 50%
Dixon-Coles%62
Monte Carlo%62
Geçmiş frekans%43
Ensemble sonucu%57

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Real Betis 1620.
  • Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Betis 1620, Rayo Vallecano 1620.
  • Real Betis deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Real Betis 1620.
  • Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Betis 1620, Rayo Vallecano 1620.
  • Real Betis deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven58/100Orta risk
  • Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,30, Real Betis 0,75).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%65
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,30, Real Betis 0,75).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%39
Güven39/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,30, Real Betis 0,75).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%18
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,30, Real Betis 0,75).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%5
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,30, Real Betis 0,75).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%35
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,30, Real Betis 0,75).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%61
Güven39/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,30, Real Betis 0,75).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%82
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,30, Real Betis 0,75).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven40/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Real Betis son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%57
Güven40/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano kalesini maçların %20'inde, Real Betis %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %62'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,75 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven57/100Orta risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,30.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Real Betis deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven49/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,30.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Real Betis deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven65/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,30.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Real Betis deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%56
Güven43/100Yüksek risk
  • Real Betis için beklenen gol: 0,75.
  • Deplasmanda maç başına 0,69 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven48/100Yüksek risk
  • Real Betis için beklenen gol: 0,75.
  • Deplasmanda maç başına 0,69 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven65/100Yüksek risk
  • Real Betis için beklenen gol: 0,75.
  • Deplasmanda maç başına 0,69 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven39/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%60
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%20
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%10
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven46/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,14 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%34
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,14 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Rayo Vallecano — Real Betis · Kuponperest