KuponperestV2
11 Ocak Cuma · 21:00
Rayo Vallecano
4-2Maç sonucu · İY 2-2
RC Celta

Kuponperest analizi

RVA%43Beraberlik%32RCE%25

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol yok%52
Güven44/100Yüksek riskModel uyumu 68%

Neden?

  • Rayo Vallecano kalesini maçların %20'inde, RC Celta %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,91 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,35

Beklenen gol (dep.)

0,91

Toplam beklenen gol

2,26

En olası skor

1-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, RC Celta 1620.
  • Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven48/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Rayo Vallecano 1620.
  • RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,35, RC Celta 0,91).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,35, RC Celta 0,91).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven44/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Rayo Vallecano — RC Celta · Kuponperest