11 Ocak Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
RVA%43Beraberlik%32RCE%25
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol yok%52
Güven44/100Yüksek riskModel uyumu 68%
Neden?
- Rayo Vallecano kalesini maçların %20'inde, RC Celta %30'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,91 — gol bulamama olasılığı yüksek.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,35
Beklenen gol (dep.)
0,91
Toplam beklenen gol
2,26
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, RC Celta 1620.
- Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Rayo Vallecano 1620.
- RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,35, RC Celta 0,91).
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,35, RC Celta 0,91).
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven44/100Yüksek risk
- Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).