KuponperestV2
23 Aralık Pazar · 18:30
Rayo Vallecano
2-1Maç sonucu · İY 1-0
Levante UD

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,50

En olası skor

1-0

%12

Ev sahibi kazanır
%53
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%72
2.5 üst
%45
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
07.86.42.80.80.20.0
113114.81.40.30.1
2119.64.11.20.30.0
36.45.52.40.70.10.0
42.72.41.00.30.10.0
50.90.80.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 80%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%77
Elo gücü%73
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%49
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Levante UD 1591.
  • Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1591).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1591, Rayo Vallecano 1620.
  • Levante UD deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Levante UD 1591.
  • Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1591, Rayo Vallecano 1620.
  • Levante UD deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,71, Levante UD 0,86).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%75
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,71, Levante UD 0,86).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,71, Levante UD 0,86).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,71, Levante UD 0,86).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,71, Levante UD 0,86).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,71, Levante UD 0,86).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,71, Levante UD 0,86).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,71, Levante UD 0,86).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Levante UD son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven50/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano kalesini maçların %20'inde, Levante UD %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,86 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven66/100Orta risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,71.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Levante UD deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven42/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,71.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Levante UD deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven66/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,71.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Levante UD deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven54/100Orta risk
  • Levante UD için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven51/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven71/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%43
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Rayo Vallecano — Levante UD · Kuponperest