KuponperestV2
19 Nisan Cumartesi · 14:00
Rayo Vallecano de Madrid
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Valencia

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,62

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%44
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%72
2.5 üst
%48
3.5 üst
%27

Skor olasılık matrisi

012345
07.28.04.71.80.50.1
110127.12.70.80.2
27.89.15.32.10.60.1
33.94.52.61.00.30.1
41.51.71.00.40.10.0
50.40.50.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 92%
Dixon-Coles%55
Monte Carlo%56
Elo gücü%53
Ensemble sonucu%56

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Valencia 1590.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1634 — 1590).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1590, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Valencia 1590.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1590, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,49, Valencia 1,16).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%75
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,49, Valencia 1,16).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,49, Valencia 1,16).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,49, Valencia 1,16).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,49, Valencia 1,16).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,49, Valencia 1,16).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,49, Valencia 1,16).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,49, Valencia 1,16).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Valencia son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid kalesini maçların %23'inde, Valencia %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven62/100Orta risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven63/100Orta risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven63/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Rayo Vallecano de Madrid — Valencia · Kuponperest