KuponperestV2
1 Mart Cumartesi · 16:15
Rayo Vallecano de Madrid
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Sevilla

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,63

En olası skor

2-1

%10

Ev sahibi kazanır
%59
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%88
2.5 üst
%72
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
02.73.42.31.00.30.1
16.08.15.32.30.80.2
27.19.36.22.70.90.2
35.57.24.82.10.70.2
43.24.22.81.20.40.1
51.51.91.30.60.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 üst

Uyum 91%
Dixon-Coles%88
Monte Carlo%88
Geçmiş frekans%84
Ensemble sonucu%87

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Sevilla 1589.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1634 — 1589).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Sevilla 1589.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,32, Sevilla 1,32).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,32, Sevilla 1,32).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,32, Sevilla 1,32).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%45
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,32, Sevilla 1,32).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%29
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,32, Sevilla 1,32).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,32, Sevilla 1,32).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,32, Sevilla 1,32).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%55
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,32, Sevilla 1,32).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven63/100Orta risk
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Sevilla son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%33
Güven63/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid kalesini maçların %23'inde, Sevilla %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven70/100Düşük risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 2,32.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%60
Güven41/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 2,32.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%40
Güven60/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 2,32.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven60/100Orta risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven61/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Rayo Vallecano de Madrid — Sevilla · Kuponperest