KuponperestV2
5 Şubat Pazartesi · 21:00
Rayo Vallecano de Madrid
1-2Maç sonucu · İY 1-2
Sevilla

Kuponperest analizi

RVA%53Beraberlik%23SEV%25

En güçlü istatistiksel sinyal

1.5 üst%86
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,32, Sevilla 1,31).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

2,32

Beklenen gol (dep.)

1,31

Toplam beklenen gol

3,62

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Sevilla 1587.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1634 — 1587).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,32, Sevilla 1,31).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,32, Sevilla 1,31).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven62/100Orta risk
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Rayo Vallecano de Madrid — Sevilla · Kuponperest