KuponperestV2
17 Mart Pazar · 18:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,65

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%48
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%26
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%77
2.5 üst
%49
3.5 üst
%27

Skor olasılık matrisi

012345
06.06.63.91.50.40.1
19.7126.62.50.70.2
28.39.65.62.10.60.1
34.65.43.11.20.30.1
42.02.31.30.50.10.0
50.70.80.40.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 üst

Uyum 84%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%77
Geçmiş frekans%83
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Real Betis Balompié 1729.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1634 — 1729).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Betis Balompié 1729, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Real Betis Balompié deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Real Betis Balompié 1729.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Betis Balompié 1729, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Real Betis Balompié deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,69, Real Betis Balompié 1,16).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,69, Real Betis Balompié 1,16).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,69, Real Betis Balompié 1,16).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,69, Real Betis Balompié 1,16).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,69, Real Betis Balompié 1,16).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,69, Real Betis Balompié 1,16).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,69, Real Betis Balompié 1,16).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,69, Real Betis Balompié 1,16).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven54/100Orta risk
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Real Betis Balompié son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid kalesini maçların %23'inde, Real Betis Balompié %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven68/100Düşük risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,69.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Real Betis Balompié deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven52/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,69.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Real Betis Balompié deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,69.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Real Betis Balompié deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven51/100Orta risk
  • Real Betis Balompié için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • Real Betis Balompié için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven71/100Yüksek risk
  • Real Betis Balompié için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Rayo Vallecano de Madrid — Real Betis Balompié · Kuponperest