KuponperestV2
30 Eylül Cumartesi · 16:15

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,97

En olası skor

1-0

%13

Ev sahibi kazanır
%70
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%12
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%77
2.5 üst
%57
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
05.24.01.70.50.10.0
1119.13.61.00.20.0
2129.73.91.10.20.0
38.67.02.80.80.20.0
44.73.81.50.40.10.0
52.01.60.70.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 66%
Dixon-Coles%87
Monte Carlo%88
Elo gücü%75
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%60
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, RCD Mallorca 1583.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1634 — 1583).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1583, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • RCD Mallorca deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, RCD Mallorca 1583.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1583, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • RCD Mallorca deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,17, RCD Mallorca 0,81).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,17, RCD Mallorca 0,81).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,17, RCD Mallorca 0,81).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,17, RCD Mallorca 0,81).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,17, RCD Mallorca 0,81).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,17, RCD Mallorca 0,81).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,17, RCD Mallorca 0,81).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,17, RCD Mallorca 0,81).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid kalesini maçların %23'inde, RCD Mallorca %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,81 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven71/100Düşük risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 2,17.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • RCD Mallorca deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven42/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 2,17.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • RCD Mallorca deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 2,17.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • RCD Mallorca deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven44/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca için beklenen gol: 0,81.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca için beklenen gol: 0,81.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven72/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca için beklenen gol: 0,81.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%49
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,67 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,67 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Rayo Vallecano de Madrid — RCD Mallorca · Kuponperest