KuponperestV2
21 Mayıs Pazar · 14:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,93

En olası skor

2-0

%10

Ev sahibi kazanır
%57
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%78
2.5 üst
%55
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
04.85.23.01.10.30.1
18.9105.82.20.60.1
28.79.95.62.10.60.1
35.66.33.61.30.40.1
42.73.11.70.60.20.0
51.01.20.70.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 95%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%79
Elo gücü%76
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1634 — 1561).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Espanyol de Barcelona 1561, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • RCD Espanyol de Barcelona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven68/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Espanyol de Barcelona 1561, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • RCD Espanyol de Barcelona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,93, RCD Espanyol de Barcelona 1,13).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,93, RCD Espanyol de Barcelona 1,13).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,93, RCD Espanyol de Barcelona 1,13).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,93, RCD Espanyol de Barcelona 1,13).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,93, RCD Espanyol de Barcelona 1,13).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,93, RCD Espanyol de Barcelona 1,13).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,93, RCD Espanyol de Barcelona 1,13).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,93, RCD Espanyol de Barcelona 1,13).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven53/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven53/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid kalesini maçların %23'inde, RCD Espanyol de Barcelona %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven71/100Düşük risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,93.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • RCD Espanyol de Barcelona deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven45/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,93.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • RCD Espanyol de Barcelona deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven66/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,93.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • RCD Espanyol de Barcelona deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven54/100Orta risk
  • RCD Espanyol de Barcelona için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,25 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • RCD Espanyol de Barcelona için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,25 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • RCD Espanyol de Barcelona için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,25 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,71 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,71 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Rayo Vallecano de Madrid — RCD Espanyol de Barcelona · Kuponperest