21 Mayıs Pazar · 14:00
Kuponperest analizi
RVA%53Beraberlik%25RES%22
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%78
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 95%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
- Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,93
Beklenen gol (dep.)
1,13
Toplam beklenen gol
3,06
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
- Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1634 — 1561).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RCD Espanyol de Barcelona 1561, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
- RCD Espanyol de Barcelona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,93, RCD Espanyol de Barcelona 1,13).
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,93, RCD Espanyol de Barcelona 1,13).
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).