KuponperestV2
26 Ocak Pazar · 14:00
Rayo Vallecano de Madrid
2-1Maç sonucu · İY 0-0
Girona

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,45

En olası skor

1-0

%15

Ev sahibi kazanır
%51
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%68
2.5 üst
%46
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
09.08.23.91.20.30.1
113135.81.80.40.1
29.79.24.31.40.30.1
34.84.52.10.70.20.0
41.81.70.80.20.10.0
50.50.50.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 78%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%78
Geçmiş frekans%86
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Girona 1565.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1634 — 1565).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Girona 1565.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,48, Girona 0,94).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,48, Girona 0,94).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,48, Girona 0,94).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,48, Girona 0,94).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,48, Girona 0,94).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,48, Girona 0,94).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,48, Girona 0,94).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,48, Girona 0,94).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid kalesini maçların %23'inde, Girona %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,94 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven64/100Orta risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Girona deplasmanda maç başına 1,31 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Girona deplasmanda maç başına 1,31 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Girona deplasmanda maç başına 1,31 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven52/100Orta risk
  • Girona için beklenen gol: 0,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 0,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven72/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 0,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,36 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,36 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Rayo Vallecano de Madrid — Girona · Kuponperest