KuponperestV2
15 Eylül Cuma · 21:00

Kuponperest analizi

RVA%56Beraberlik%24DAL%20

En güçlü istatistiksel sinyal

1.5 üst%84
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 99%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,21, Deportivo Alavés 1,04).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

2,21

Beklenen gol (dep.)

1,04

Toplam beklenen gol

3,26

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Deportivo Alavés 1584.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1634 — 1584).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1584, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Deportivo Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,21, Deportivo Alavés 1,04).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,21, Deportivo Alavés 1,04).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven57/100Orta risk
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Rayo Vallecano de Madrid — Deportivo Alavés · Kuponperest