KuponperestV2
20 Nisan Cumartesi · 16:15
Rayo Vallecano de Madrid
2-1Maç sonucu · İY 0-1
CA Osasuna

Kuponperest analizi

RVA%61Beraberlik%21COS%18

En güçlü istatistiksel sinyal

1.5 üst%87
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,60, CA Osasuna 1,06).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

2,60

Beklenen gol (dep.)

1,06

Toplam beklenen gol

3,65

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, CA Osasuna 1548.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1634 — 1548).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • CA Osasuna deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,60, CA Osasuna 1,06).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,60, CA Osasuna 1,06).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven62/100Orta risk
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Rayo Vallecano de Madrid — CA Osasuna · Kuponperest