KuponperestV2
1 Aralık Pazar · 18:30
Rayo Vallecano de Madrid
1-2Maç sonucu · İY 1-0
Athletic Club

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,11

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%60
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%19
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%82
2.5 üst
%60
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.64.62.50.90.20.1
19.09.85.11.80.50.1
29.49.95.31.90.50.1
36.46.83.61.30.30.1
43.33.51.80.70.20.0
51.31.40.80.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%87
Monte Carlo%88
Geçmiş frekans%87
Ensemble sonucu%87

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Athletic Club 1633.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1634 — 1633).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Athletic Club 1633.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,05, Athletic Club 1,06).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,05, Athletic Club 1,06).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,05, Athletic Club 1,06).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,05, Athletic Club 1,06).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,05, Athletic Club 1,06).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,05, Athletic Club 1,06).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,05, Athletic Club 1,06).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 2,05, Athletic Club 1,06).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven58/100Orta risk
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid kalesini maçların %23'inde, Athletic Club %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven72/100Düşük risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 2,05.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven43/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 2,05.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%34
Güven64/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 2,05.
  • İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven59/100Orta risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Rayo Vallecano de Madrid — Athletic Club · Kuponperest