KuponperestV2
20 Ağustos Pazar · 20:45

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

4,59

En olası skor

3-1

%9

Ev sahibi kazanır
%66
Beraberlik
%15
Deplasman kazanır
%20
Karşılıklı gol
%76
1.5 üst
%95
2.5 üst
%84
3.5 üst
%68

Skor olasılık matrisi

012345
01.11.61.30.70.30.1
13.24.93.82.00.80.2
24.77.45.73.01.20.4
34.77.45.73.01.10.4
43.65.54.32.20.90.3
52.13.32.61.30.50.2

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%58
Monte Carlo%58
Ensemble sonucu%58

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%59
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1707).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Racing Club de Lens 1743.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%41
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Racing Club de Lens 1743.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,55 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,00, Stade Rennais FC 1901 1,55).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%93
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,55 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,00, Stade Rennais FC 1901 1,55).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%82
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,55 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,00, Stade Rennais FC 1901 1,55).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%62
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,55 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,00, Stade Rennais FC 1901 1,55).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%47
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,55 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,00, Stade Rennais FC 1901 1,55).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%7
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,55 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,00, Stade Rennais FC 1901 1,55).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%18
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,55 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,00, Stade Rennais FC 1901 1,55).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%38
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,55 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,00, Stade Rennais FC 1901 1,55).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%72
Güven59/100Orta risk
  • Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,55 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %76'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • Racing Club de Lens kalesini maçların %27'inde, Stade Rennais FC 1901 %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %24'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%92
Güven64/100Orta risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 3,00.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%74
Güven50/100Orta risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 3,00.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%58
Güven61/100Orta risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 3,00.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven65/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,55.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven43/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,55.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,55.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%86
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%93
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,55.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,55.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Racing Club de Lens — Stade Rennais FC 1901 · Kuponperest