11 Nisan Cuma · 21:45
Kuponperest analizi
RCL%60Beraberlik%22SDR%18
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%82
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 89%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Stade de Reims 1527.
- Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
- Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,62
Beklenen gol (dep.)
0,77
Toplam beklenen gol
2,39
En olası skor
1-0
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Stade de Reims 1527.
- Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
- Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1527).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Racing Club de Lens 1743.
- Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,62, Stade de Reims 0,77).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,62, Stade de Reims 0,77).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Yüksek risk
- Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).