KuponperestV2
25 Ağustos Pazar · 15:00
Racing Club de Lens
2-0Maç sonucu · İY 2-0
Stade Brestois 29

Kuponperest analizi

RCL%55Beraberlik%22SBR%23

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%77
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 91%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Stade Brestois 29 1608.
  • Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,78

Beklenen gol (dep.)

1,04

Toplam beklenen gol

2,82

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Stade Brestois 29 1608.
  • Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1608).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Racing Club de Lens 1743.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,78, Stade Brestois 29 1,04).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,78, Stade Brestois 29 1,04).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven54/100Yüksek risk
  • Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Racing Club de Lens — Stade Brestois 29 · Kuponperest