16 Şubat Pazar · 19:15
Kuponperest analizi
RCL%56Beraberlik%19RC %25
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%72
Güven63/100Orta riskModel uyumu 84%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,34, RC Strasbourg Alsace 1,35).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
Beklenen gol (ev)
2,34
Beklenen gol (dep.)
1,35
Toplam beklenen gol
3,69
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, RC Strasbourg Alsace 1682.
- Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
- Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1682).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Racing Club de Lens 1743.
- RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,34, RC Strasbourg Alsace 1,35).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,34, RC Strasbourg Alsace 1,35).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).