KuponperestV2
14 Ocak Pazar · 20:45

Kuponperest analizi

RCL%32Beraberlik%21PSA%48

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%68
Güven66/100Orta riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Racing Club de Lens 1743.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,40

Beklenen gol (dep.)

1,79

Toplam beklenen gol

3,18

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Paris Saint-Germain 1884.
  • Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1884).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Racing Club de Lens 1743.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,40, Paris Saint-Germain 1,79).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,40, Paris Saint-Germain 1,79).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven64/100Orta risk
  • Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Racing Club de Lens — Paris Saint-Germain · Kuponperest