15 Eylül Pazar · 21:45
Kuponperest analizi
RCL%49Beraberlik%23LYO%28
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%83
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 97%
Neden?
- Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,75.
- İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
- Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,54 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,75
Beklenen gol (dep.)
1,11
Toplam beklenen gol
2,86
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Olympique Lyonnais 1743.
- Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
- Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1743).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Racing Club de Lens 1743.
- Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,75, Olympique Lyonnais 1,11).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,75, Olympique Lyonnais 1,11).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Olympique Lyonnais son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).