KuponperestV2
19 Mayıs Pazar · 21:00
Racing Club de Lens
2-2Maç sonucu · İY 2-0
Montpellier HSC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,70

En olası skor

2-0

%15

Ev sahibi kazanır
%72
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%10
Karşılıklı gol
%37
1.5 üst
%75
2.5 üst
%52
3.5 üst
%29

Skor olasılık matrisi

012345
06.53.61.00.20.00.0
1147.82.10.40.10.0
2168.52.30.40.10.0
3116.21.70.30.00.0
46.23.40.90.20.00.0
52.71.50.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 72%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%72
Geçmiş frekans%73
Elo gücü%85
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%75
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Montpellier HSC 1379.
  • Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1379).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%9
Güven75/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Racing Club de Lens 1743.
  • Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%91
Güven77/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Montpellier HSC 1379.
  • Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Racing Club de Lens 1743.
  • Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,19, Montpellier HSC 0,55).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,19, Montpellier HSC 0,55).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,19, Montpellier HSC 0,55).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,19, Montpellier HSC 0,55).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven78/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,19, Montpellier HSC 0,55).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,19, Montpellier HSC 0,55).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,19, Montpellier HSC 0,55).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,19, Montpellier HSC 0,55).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %37'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%60
Güven58/100Orta risk
  • Racing Club de Lens kalesini maçların %27'inde, Montpellier HSC %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %63'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,55 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven75/100Düşük risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 2,19.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven63/100Orta risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 2,19.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%37
Güven68/100Orta risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 2,19.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%41
Güven63/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,55.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%13
Güven73/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,55.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven78/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,55.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%52
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,53 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,53 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Racing Club de Lens — Montpellier HSC · Kuponperest