19 Mayıs Pazar · 21:00
Kuponperest analizi
RCL%75Beraberlik%16MHS%9
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%75
Güven67/100Orta riskModel uyumu 72%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Montpellier HSC 1379.
- Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
- Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,19
Beklenen gol (dep.)
0,55
Toplam beklenen gol
2,73
En olası skor
2-0
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Montpellier HSC 1379.
- Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
- Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1379).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven75/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Racing Club de Lens 1743.
- Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,19, Montpellier HSC 0,55).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,19, Montpellier HSC 0,55).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Yüksek risk
- Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %37'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).