3 Mayıs Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
RCL%45Beraberlik%27LOR%28
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%77
Güven64/100Orta riskModel uyumu 77%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,35, Lorient 1,06).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,35
Beklenen gol (dep.)
1,06
Toplam beklenen gol
2,41
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Lorient 1624.
- Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
- Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1624).
- Simülasyonların %33'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Racing Club de Lens 1743.
- Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,35, Lorient 1,06).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,35, Lorient 1,06).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Yüksek risk
- Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).