8 Ekim Pazar · 17:05
Kuponperest analizi
RCL%39Beraberlik%25LOS%36
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%76
Güven67/100Orta riskModel uyumu 96%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,24, Lille OSC 1,21).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,24
Beklenen gol (dep.)
1,21
Toplam beklenen gol
2,45
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Lille OSC 1755.
- Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
- Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1755).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Racing Club de Lens 1743.
- Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,24, Lille OSC 1,21).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,24, Lille OSC 1,21).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Yüksek risk
- Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).