KuponperestV2
1 Mart Cumartesi · 19:00
Racing Club de Lens
3-4Maç sonucu · İY 2-2
Le Havre

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 38 ms

Beklenen toplam gol

3,03

En olası skor

2-1

%10

Ev sahibi kazanır
%57
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%20
Karşılıklı gol
%57
1.5 üst
%81
2.5 üst
%59
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
04.54.92.60.90.30.1
19.19.95.31.90.50.1
29.29.95.41.90.50.1
36.26.73.61.30.30.1
43.13.41.80.70.20.0
51.31.40.70.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 79%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%80
Elo gücü%88
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%62
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Le Havre 1492.
  • Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1492).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Racing Club de Lens 1743.
  • Le Havre deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Le Havre 1492.
  • Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Racing Club de Lens 1743.
  • Le Havre deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven68/100Düşük risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,02, Le Havre 1,08).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,02, Le Havre 1,08).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,02, Le Havre 1,08).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,02, Le Havre 1,08).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,02, Le Havre 1,08).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,02, Le Havre 1,08).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,02, Le Havre 1,08).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,02, Le Havre 1,08).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven61/100Orta risk
  • Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven61/100Yüksek risk
  • Racing Club de Lens kalesini maçların %27'inde, Le Havre %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven74/100Düşük risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 2,02.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Le Havre deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven61/100Orta risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 2,02.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Le Havre deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven67/100Yüksek risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 2,02.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Le Havre deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven67/100Orta risk
  • Le Havre için beklenen gol: 1,08.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven68/100Yüksek risk
  • Le Havre için beklenen gol: 1,08.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven74/100Yüksek risk
  • Le Havre için beklenen gol: 1,08.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Racing Club de Lens — Le Havre · Kuponperest