26 Ocak Pazar · 17:15
Kuponperest analizi
RCL%67Beraberlik%17ASC%15
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%85
Güven75/100Düşük riskModel uyumu 97%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Angers SCO 1510.
- Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
- Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,27
Beklenen gol (dep.)
0,88
Toplam beklenen gol
3,14
En olası skor
2-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Angers SCO 1510.
- Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
- Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1510).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, Racing Club de Lens 1743.
- Angers SCO deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,27, Angers SCO 0,88).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,27, Angers SCO 0,88).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).