KuponperestV2
5 Kasım Salı · 22:45
Queens Park Rangers
1-4Maç sonucu · İY 0-2
Middlesbrough

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,19

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%39
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%39
Karşılıklı gol
%64
1.5 üst
%83
2.5 üst
%62
3.5 üst
%39

Skor olasılık matrisi

012345
04.16.05.02.71.10.3
16.2108.24.41.80.6
25.28.46.73.61.40.5
32.94.63.72.00.80.3
41.21.91.50.80.30.1
50.40.60.50.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 38%
Dixon-Coles%48
Monte Carlo%46
Geçmiş frekans%70
Ensemble sonucu%53

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Queens Park Rangers 1509, Middlesbrough 1571.
  • Queens Park Rangers iç sahada oynadığı 7 maçın %43'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1571).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Middlesbrough 1571, Queens Park Rangers 1509.
  • Middlesbrough deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Queens Park Rangers 1509, Middlesbrough 1571.
  • Queens Park Rangers iç sahada oynadığı 7 maçın %43'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Middlesbrough 1571, Queens Park Rangers 1509.
  • Middlesbrough deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 1,64, Middlesbrough 1,60).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 1,64, Middlesbrough 1,60).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 1,64, Middlesbrough 1,60).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

3.5 üst

Toplam gol

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 1,64, Middlesbrough 1,60).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 1,64, Middlesbrough 1,60).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 1,64, Middlesbrough 1,60).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Queens Park Rangers son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 1,64, Middlesbrough 1,60).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Queens Park Rangers son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%59
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 1,64, Middlesbrough 1,60).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Queens Park Rangers son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven60/100Orta risk
  • Queens Park Rangers son 14 maçının %64'inde iki takım da gol attı.
  • Middlesbrough son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%34
Güven60/100Yüksek risk
  • Queens Park Rangers kalesini maçların %21'inde, Middlesbrough %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %36'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven64/100Orta risk
  • Queens Park Rangers için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Middlesbrough deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Queens Park Rangers için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Middlesbrough deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • Queens Park Rangers için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Middlesbrough deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven57/100Orta risk
  • Middlesbrough için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Queens Park Rangers iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven41/100Yüksek risk
  • Middlesbrough için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Queens Park Rangers iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • Middlesbrough için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Queens Park Rangers iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Queens Park Rangers — Middlesbrough · Kuponperest