KuponperestV2
5 Kasım Salı · 22:45
Queens Park Rangers
1-4Maç sonucu · İY 0-2
Middlesbrough

Kuponperest analizi

QPR%36Beraberlik%25MID%39

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%53
Güven41/100Yüksek riskModel uyumu 38%

Neden?

  • Middlesbrough için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Queens Park Rangers iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,64

Beklenen gol (dep.)

1,60

Toplam beklenen gol

3,24

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Queens Park Rangers 1509, Middlesbrough 1571.
  • Queens Park Rangers iç sahada oynadığı 7 maçın %43'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1571).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Middlesbrough 1571, Queens Park Rangers 1509.
  • Middlesbrough deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 1,64, Middlesbrough 1,60).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 1,64, Middlesbrough 1,60).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Queens Park Rangers son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven60/100Orta risk
  • Queens Park Rangers son 14 maçının %64'inde iki takım da gol attı.
  • Middlesbrough son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).