KuponperestV2
6 Ocak Pazartesi · 23:00
Queens Park Rangers
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Luton Town

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 12 ms

Beklenen toplam gol

3,74

En olası skor

3-1

%9

Ev sahibi kazanır
%73
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%10
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%89
2.5 üst
%72
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
02.32.21.20.40.10.0
15.96.53.41.20.30.1
28.38.84.71.70.40.1
37.68.14.31.50.40.1
45.35.63.01.10.30.1
52.93.11.70.60.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 100%
Dixon-Coles%52
Monte Carlo%52
Ensemble sonucu%52

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%62
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Queens Park Rangers 1509, Luton Town 1480.
  • Queens Park Rangers iç sahada oynadığı 7 maçın %43'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven53/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1480).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1480, Queens Park Rangers 1509.
  • Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%85
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Queens Park Rangers 1509, Luton Town 1480.
  • Queens Park Rangers iç sahada oynadığı 7 maçın %43'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%38
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1480, Queens Park Rangers 1509.
  • Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven59/100Orta risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,76, Luton Town 1,07).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,76, Luton Town 1,07).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,76, Luton Town 1,07).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

3.5 üst

Toplam gol

%50
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,76, Luton Town 1,07).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

4.5 üst

Toplam gol

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,76, Luton Town 1,07).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,76, Luton Town 1,07).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Queens Park Rangers son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,76, Luton Town 1,07).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Queens Park Rangers son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%50
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,76, Luton Town 1,07).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Queens Park Rangers son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven52/100Orta risk
  • Queens Park Rangers son 14 maçının %64'inde iki takım da gol attı.
  • Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • Queens Park Rangers kalesini maçların %21'inde, Luton Town %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven56/100Orta risk
  • Queens Park Rangers için beklenen gol: 2,76.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Luton Town deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven39/100Yüksek risk
  • Queens Park Rangers için beklenen gol: 2,76.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Luton Town deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%52
Güven57/100Orta risk
  • Queens Park Rangers için beklenen gol: 2,76.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Luton Town deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven45/100Orta risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Queens Park Rangers iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven60/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Queens Park Rangers iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven70/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Queens Park Rangers iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%56
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%13
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%57
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,15 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,15 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Queens Park Rangers — Luton Town · Kuponperest