30 Ağustos Cumartesi · 14:30
Kuponperest analizi
QPR%63Beraberlik%23CHA%14
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%86
Güven59/100Orta riskModel uyumu 64%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Queens Park Rangers 1513, Charlton Athletic 1417.
- Queens Park Rangers iç sahada oynadığı 6 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,17 gol attı.
- Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,40
Beklenen gol (dep.)
0,78
Toplam beklenen gol
3,19
En olası skor
2-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven38/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Queens Park Rangers 1513, Charlton Athletic 1417.
- Queens Park Rangers iç sahada oynadığı 6 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,17 gol attı.
- Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1513 — 1417).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Charlton Athletic 1417, Queens Park Rangers 1513.
- Charlton Athletic deplasmanda oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,40, Charlton Athletic 0,78).
- Queens Park Rangers son 13 maçta maç başına 1,61 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Charlton Athletic son 13 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,71 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,40, Charlton Athletic 0,78).
- Queens Park Rangers son 13 maçta maç başına 1,61 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Charlton Athletic son 13 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,71 gol yedi.
- Queens Park Rangers son maçlarının %38'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven48/100Yüksek risk
- Queens Park Rangers son 13 maçının %62'inde iki takım da gol attı.
- Charlton Athletic son 13 maçının %54'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).