KuponperestV2
4 Şubat Salı · 22:45
Queens Park Rangers
2-1Maç sonucu · İY 1-0
Blackburn Rovers

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

3,08

En olası skor

2-1

%10

Ev sahibi kazanır
%62
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%80
2.5 üst
%60
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.84.32.20.70.20.0
19.69.64.51.50.40.1
2109.94.81.50.40.1
37.27.03.41.10.30.1
43.83.71.80.60.10.0
51.61.50.70.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 70%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%82
Elo gücü%72
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Queens Park Rangers 1509, Blackburn Rovers 1471.
  • Queens Park Rangers iç sahada oynadığı 7 maçın %43'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1471).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Blackburn Rovers 1471, Queens Park Rangers 1509.
  • Blackburn Rovers deplasmanda oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Queens Park Rangers 1509, Blackburn Rovers 1471.
  • Queens Park Rangers iç sahada oynadığı 7 maçın %43'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Blackburn Rovers 1471, Queens Park Rangers 1509.
  • Blackburn Rovers deplasmanda oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,11, Blackburn Rovers 0,97).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,11, Blackburn Rovers 0,97).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,11, Blackburn Rovers 0,97).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,11, Blackburn Rovers 0,97).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,11, Blackburn Rovers 0,97).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,11, Blackburn Rovers 0,97).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Queens Park Rangers son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,11, Blackburn Rovers 0,97).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Queens Park Rangers son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Queens Park Rangers 2,11, Blackburn Rovers 0,97).
  • Queens Park Rangers son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Queens Park Rangers son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven48/100Yüksek risk
  • Queens Park Rangers son 14 maçının %64'inde iki takım da gol attı.
  • Blackburn Rovers son 14 maçının %71'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • Queens Park Rangers kalesini maçların %21'inde, Blackburn Rovers %21'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,97 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven58/100Orta risk
  • Queens Park Rangers için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Blackburn Rovers deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven43/100Yüksek risk
  • Queens Park Rangers için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Blackburn Rovers deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven61/100Yüksek risk
  • Queens Park Rangers için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Blackburn Rovers deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven44/100Yüksek risk
  • Blackburn Rovers için beklenen gol: 0,97.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Queens Park Rangers iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven45/100Yüksek risk
  • Blackburn Rovers için beklenen gol: 0,97.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Queens Park Rangers iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven69/100Yüksek risk
  • Blackburn Rovers için beklenen gol: 0,97.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Queens Park Rangers iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%50
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%46
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%43
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Queens Park Rangers — Blackburn Rovers · Kuponperest