KuponperestV2
14 Eylül Cumartesi · 17:30
PSV
2-0Maç sonucu · İY 2-0
NEC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,30

En olası skor

3-1

%10

Ev sahibi kazanır
%64
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%15
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%84
2.5 üst
%64
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.73.41.90.60.20.0
17.98.64.31.50.40.1
29.49.75.01.70.50.1
37.37.53.91.30.30.1
44.24.42.30.80.20.0
51.92.01.00.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 75%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%64
Geçmiş frekans%59
Elo gücü%55
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%62
Güven51/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: PSV 1654, NEC 1511.
  • PSV iç sahada oynadığı 6 maçın %67'ini kazandı, maç başına 3,50 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1654 — 1511).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: NEC 1511, PSV 1654.
  • NEC deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: PSV 1654, NEC 1511.
  • PSV iç sahada oynadığı 6 maçın %67'ini kazandı, maç başına 3,50 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: NEC 1511, PSV 1654.
  • NEC deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (PSV 2,32, NEC 1,04).
  • PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (PSV 2,32, NEC 1,04).
  • PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (PSV 2,32, NEC 1,04).
  • PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

3.5 üst

Toplam gol

%47
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (PSV 2,32, NEC 1,04).
  • PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

4.5 üst

Toplam gol

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (PSV 2,32, NEC 1,04).
  • PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (PSV 2,32, NEC 1,04).
  • PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • PSV son maçlarının %18'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (PSV 2,32, NEC 1,04).
  • PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • PSV son maçlarının %18'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%53
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (PSV 2,32, NEC 1,04).
  • PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • PSV son maçlarının %18'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven43/100Yüksek risk
  • PSV son 11 maçının %82'inde iki takım da gol attı.
  • NEC son 11 maçının %82'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven43/100Yüksek risk
  • PSV kalesini maçların %18'inde, NEC %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%92
Güven61/100Orta risk
  • PSV için beklenen gol: 2,32.
  • İç sahada maç başına 3,50 gol üretiyor.
  • NEC deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%70
Güven52/100Orta risk
  • PSV için beklenen gol: 2,32.
  • İç sahada maç başına 3,50 gol üretiyor.
  • NEC deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • PSV için beklenen gol: 2,32.
  • İç sahada maç başına 3,50 gol üretiyor.
  • NEC deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven50/100Orta risk
  • NEC için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • PSV iç sahada maç başına 0,83 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven48/100Yüksek risk
  • NEC için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • PSV iç sahada maç başına 0,83 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven67/100Yüksek risk
  • NEC için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • PSV iç sahada maç başına 0,83 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%48
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

PSV — NEC · Kuponperest