KuponperestV2
23 Ağustos Cumartesi · 19:45
PSV
4-2Maç sonucu · İY 1-1
Groningen

Kuponperest analizi

PSV%61Beraberlik%19GRO%21

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%58
Güven54/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • PSV için beklenen gol: 3,00.
  • İç sahada maç başına 3,50 gol üretiyor.
  • Groningen deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

3,00

Beklenen gol (dep.)

1,55

Toplam beklenen gol

4,55

En olası skor

3-1

%7

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: PSV 1654, Groningen 1571.
  • PSV iç sahada oynadığı 6 maçın %67'ini kazandı, maç başına 3,50 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1654 — 1571).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Groningen 1571, PSV 1654.
  • Groningen deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%84
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,55 beklenen gol hesaplıyor (PSV 3,00, Groningen 1,55).
  • PSV son 11 maçta maç başına 2,95 gol attı, 1,21 gol yedi.
  • Groningen son 10 maçta maç başına 2,32 gol attı, 2,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 alt

Toplam gol

%16
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,55 beklenen gol hesaplıyor (PSV 3,00, Groningen 1,55).
  • PSV son 11 maçta maç başına 2,95 gol attı, 1,21 gol yedi.
  • Groningen son 10 maçta maç başına 2,32 gol attı, 2,36 gol yedi.
  • PSV son maçlarının %18'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%77
Güven56/100Orta risk
  • PSV son 11 maçının %82'inde iki takım da gol attı.
  • Groningen son 10 maçının %90'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,55 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %76'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).
PSV — Groningen · Kuponperest