KuponperestV2
5 Nisan Cumartesi · 17:00
Preston North End
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Stoke City

Kuponperest analizi

PNE%24Beraberlik%25STK%51

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%76
Güven65/100Orta riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Stoke City 1515, Preston North End 1368.
  • Stoke City deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,17

Beklenen gol (dep.)

1,60

Toplam beklenen gol

2,77

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Preston North End 1368, Stoke City 1515.
  • Preston North End iç sahada oynadığı 6 maçın %17'ini kazandı, maç başına 0,83 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1368 — 1515).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%51
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stoke City 1515, Preston North End 1368.
  • Stoke City deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Preston North End 1,17, Stoke City 1,60).
  • Preston North End son 13 maçta maç başına 0,75 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • Stoke City son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Preston North End 1,17, Stoke City 1,60).
  • Preston North End son 13 maçta maç başına 0,75 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • Stoke City son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Preston North End son maçlarının %38'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven55/100Orta risk
  • Preston North End son 13 maçının %62'inde iki takım da gol attı.
  • Stoke City son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).
Preston North End — Stoke City · Kuponperest