KuponperestV2
14 Aralık Cumartesi · 15:30
Preston North End
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Leeds United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

2,80

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%46
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%78
2.5 üst
%53
3.5 üst
%30

Skor olasılık matrisi

012345
06.39.37.64.01.60.5
17.1129.34.92.00.6
24.57.15.73.01.20.4
31.82.92.31.20.50.2
40.60.90.70.40.10.0
50.10.20.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 96%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%72
Elo gücü%72
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Preston North End 1359, Leeds United 1480.
  • Preston North End iç sahada oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1359 — 1480).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leeds United 1480, Preston North End 1359.
  • Leeds United deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Preston North End 1359, Leeds United 1480.
  • Preston North End iç sahada oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Leeds United 1480, Preston North End 1359.
  • Leeds United deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Preston North End 1,22, Leeds United 1,59).
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Preston North End 1,22, Leeds United 1,59).
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Preston North End 1,22, Leeds United 1,59).
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Preston North End 1,22, Leeds United 1,59).
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Preston North End 1,22, Leeds United 1,59).
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Preston North End 1,22, Leeds United 1,59).
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Preston North End son maçlarının %36'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Preston North End 1,22, Leeds United 1,59).
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Preston North End son maçlarının %36'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor (Preston North End 1,22, Leeds United 1,59).
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Preston North End son maçlarının %36'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven55/100Orta risk
  • Preston North End son 14 maçının %64'inde iki takım da gol attı.
  • Leeds United son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,81 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven55/100Yüksek risk
  • Preston North End kalesini maçların %0'inde, Leeds United %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven62/100Orta risk
  • Preston North End için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Leeds United deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • Preston North End için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Leeds United deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven73/100Yüksek risk
  • Preston North End için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Leeds United deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven68/100Düşük risk
  • Leeds United için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Preston North End iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven52/100Yüksek risk
  • Leeds United için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Preston North End iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • Leeds United için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Preston North End iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,57 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,57 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,81.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Preston North End — Leeds United · Kuponperest