Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 6 msBeklenen toplam gol
2,94
En olası skor
2-1
%11
- Ev sahibi kazanır
- %45
- Beraberlik
- %23
- Deplasman kazanır
- %32
- Karşılıklı gol
- %59
- 1.5 üst
- %81
- 2.5 üst
- %58
- 3.5 üst
- %32
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 5.2 | 6.5 | 4.6 | 2.1 | 0.7 | 0.2 |
| 1 | 7.9 | 11 | 7.6 | 3.4 | 1.2 | 0.3 |
| 2 | 6.7 | 9.1 | 6.2 | 2.8 | 1.0 | 0.3 |
| 3 | 3.7 | 5.0 | 3.4 | 1.5 | 0.5 | 0.1 |
| 4 | 1.5 | 2.0 | 1.4 | 0.6 | 0.2 | 0.1 |
| 5 | 0.5 | 0.7 | 0.5 | 0.2 | 0.1 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — 1.5 üst
Uyum 99%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Portsmouth 1486, Plymouth Argyle 1480.
- Portsmouth iç sahada oynadığı 6 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1486 — 1480).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Plymouth Argyle 1480, Portsmouth 1486.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Portsmouth 1486, Plymouth Argyle 1480.
- Portsmouth iç sahada oynadığı 6 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Plymouth Argyle 1480, Portsmouth 1486.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Portsmouth 1,64, Plymouth Argyle 1,36).
- Portsmouth son 13 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,14 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Portsmouth 1,64, Plymouth Argyle 1,36).
- Portsmouth son 13 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,14 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Portsmouth 1,64, Plymouth Argyle 1,36).
- Portsmouth son 13 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,14 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Portsmouth 1,64, Plymouth Argyle 1,36).
- Portsmouth son 13 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,14 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Portsmouth 1,64, Plymouth Argyle 1,36).
- Portsmouth son 13 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,14 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Portsmouth 1,64, Plymouth Argyle 1,36).
- Portsmouth son 13 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Portsmouth son maçlarının %54'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
- Kalesini kapalı tutma oranı: Portsmouth %31, Plymouth Argyle %0.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Portsmouth 1,64, Plymouth Argyle 1,36).
- Portsmouth son 13 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Portsmouth son maçlarının %54'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
- Kalesini kapalı tutma oranı: Portsmouth %31, Plymouth Argyle %0.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Portsmouth 1,64, Plymouth Argyle 1,36).
- Portsmouth son 13 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Portsmouth son maçlarının %54'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
- Kalesini kapalı tutma oranı: Portsmouth %31, Plymouth Argyle %0.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Portsmouth son 13 maçının %54'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Portsmouth kalesini maçların %31'inde, Plymouth Argyle %0'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Portsmouth için beklenen gol: 1,64.
- İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
- Plymouth Argyle deplasmanda maç başına 0,00 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Portsmouth için beklenen gol: 1,64.
- İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
- Plymouth Argyle deplasmanda maç başına 0,00 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Portsmouth için beklenen gol: 1,64.
- İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
- Plymouth Argyle deplasmanda maç başına 0,00 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Plymouth Argyle için beklenen gol: 1,36.
- Portsmouth iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Plymouth Argyle için beklenen gol: 1,36.
- Portsmouth iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Plymouth Argyle için beklenen gol: 1,36.
- Portsmouth iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,68 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,00.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,68 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,00.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.