18 Nisan Cuma · 20:00
Kuponperest analizi
FCP%60Beraberlik%22FAM%18
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%82
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 98%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Porto 1717, Famalicão 1539.
- Porto iç sahada oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı, maç başına 2,60 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,77
Beklenen gol (dep.)
0,90
Toplam beklenen gol
2,67
En olası skor
1-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Porto 1717, Famalicão 1539.
- Porto iç sahada oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı, maç başına 2,60 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1539).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Famalicão 1539, Porto 1717.
- Famalicão deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Porto 1,77, Famalicão 0,90).
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- Famalicão son 9 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Porto 1,77, Famalicão 0,90).
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- Famalicão son 9 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Porto son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Yüksek risk
- Porto son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Famalicão son 9 maçının %56'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %49).