17 Mayıs Cumartesi · 20:00
Kuponperest analizi
FCP%81Beraberlik%11CDN%8
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%81
Güven63/100Orta riskModel uyumu 71%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Porto 1717, CD Nacional 1447.
- Porto iç sahada oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı, maç başına 2,60 gol attı.
- Simülasyonların %83'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,86
Beklenen gol (dep.)
0,61
Toplam beklenen gol
3,47
En olası skor
2-0
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Porto 1717, CD Nacional 1447.
- Porto iç sahada oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı, maç başına 2,60 gol attı.
- Simülasyonların %83'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1447).
- Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CD Nacional 1447, Porto 1717.
- CD Nacional deplasmanda oynadığı 4 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Porto 2,86, CD Nacional 0,61).
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- CD Nacional son 9 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,05 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Porto 2,86, CD Nacional 0,61).
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- CD Nacional son 9 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,05 gol yedi.
- Porto son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Yüksek risk
- Porto son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- CD Nacional son 9 maçının %44'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %49).