Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 5 msBeklenen toplam gol
2,78
En olası skor
1-0
%16
- Ev sahibi kazanır
- %82
- Beraberlik
- %12
- Deplasman kazanır
- %6
- Karşılıklı gol
- %35
- 1.5 üst
- %75
- 2.5 üst
- %53
- 3.5 üst
- %31
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 6.7 | 3.1 | 0.7 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
| 1 | 15 | 7.0 | 1.6 | 0.2 | 0.0 | 0.0 |
| 2 | 17 | 7.8 | 1.8 | 0.3 | 0.0 | 0.0 |
| 3 | 13 | 5.8 | 1.4 | 0.2 | 0.0 | 0.0 |
| 4 | 7.0 | 3.3 | 0.8 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
| 5 | 3.2 | 1.5 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi kazanır
Uyum 70%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Porto 1717, Casa Pia 1457.
- Porto iç sahada oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı, maç başına 2,60 gol attı.
- Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1457).
- Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Casa Pia 1457, Porto 1717.
- Casa Pia deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Porto 1717, Casa Pia 1457.
- Porto iç sahada oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı, maç başına 2,60 gol attı.
- Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Casa Pia 1457, Porto 1717.
- Casa Pia deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %88'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Porto 2,24, Casa Pia 0,46).
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,10 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Porto 2,24, Casa Pia 0,46).
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,10 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Porto 2,24, Casa Pia 0,46).
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,10 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Porto 2,24, Casa Pia 0,46).
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,10 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Porto 2,24, Casa Pia 0,46).
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,10 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Porto 2,24, Casa Pia 0,46).
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,10 gol yedi.
- Porto son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Porto 2,24, Casa Pia 0,46).
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,10 gol yedi.
- Porto son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Porto 2,24, Casa Pia 0,46).
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,10 gol yedi.
- Porto son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Porto son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Casa Pia son 10 maçının %20'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %49).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Porto kalesini maçların %60'inde, Casa Pia %20'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %65'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,46 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Porto için beklenen gol: 2,24.
- İç sahada maç başına 2,60 gol üretiyor.
- Casa Pia deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Porto için beklenen gol: 2,24.
- İç sahada maç başına 2,60 gol üretiyor.
- Casa Pia deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Porto için beklenen gol: 2,24.
- İç sahada maç başına 2,60 gol üretiyor.
- Casa Pia deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Casa Pia için beklenen gol: 0,46.
- Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
- Porto iç sahada maç başına 0,40 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Casa Pia için beklenen gol: 0,46.
- Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
- Porto iç sahada maç başına 0,40 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Casa Pia için beklenen gol: 0,46.
- Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
- Porto iç sahada maç başına 0,40 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,71.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,71.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.