Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 7 msBeklenen toplam gol
3,12
En olası skor
2-0
%11
- Ev sahibi kazanır
- %59
- Beraberlik
- %21
- Deplasman kazanır
- %19
- Karşılıklı gol
- %57
- 1.5 üst
- %82
- 2.5 üst
- %60
- 3.5 üst
- %37
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 4.8 | 4.6 | 2.5 | 0.9 | 0.2 | 0.0 |
| 1 | 9.0 | 10.0 | 5.1 | 1.8 | 0.5 | 0.1 |
| 2 | 9.4 | 9.9 | 5.2 | 1.8 | 0.5 | 0.1 |
| 3 | 6.4 | 6.8 | 3.6 | 1.2 | 0.3 | 0.1 |
| 4 | 3.3 | 3.4 | 1.8 | 0.6 | 0.2 | 0.0 |
| 5 | 1.3 | 1.4 | 0.7 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst
Uyum 97%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Plymouth Argyle 1480, Derby County 1388.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1480 — 1388).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Derby County 1388, Plymouth Argyle 1480.
- Derby County deplasmanda oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Plymouth Argyle 1480, Derby County 1388.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Derby County 1388, Plymouth Argyle 1480.
- Derby County deplasmanda oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Plymouth Argyle 2,04, Derby County 1,05).
- Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Plymouth Argyle 2,04, Derby County 1,05).
- Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Plymouth Argyle 2,04, Derby County 1,05).
- Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Plymouth Argyle 2,04, Derby County 1,05).
- Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Plymouth Argyle 2,04, Derby County 1,05).
- Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Plymouth Argyle 2,04, Derby County 1,05).
- Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Plymouth Argyle 2,04, Derby County 1,05).
- Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Plymouth Argyle 2,04, Derby County 1,05).
- Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Derby County son 13 maçının %62'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Plymouth Argyle kalesini maçların %0'inde, Derby County %8'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Plymouth Argyle için beklenen gol: 2,04.
- Derby County deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Plymouth Argyle için beklenen gol: 2,04.
- Derby County deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Plymouth Argyle için beklenen gol: 2,04.
- Derby County deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Derby County için beklenen gol: 1,05.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- Plymouth Argyle iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Derby County için beklenen gol: 1,05.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- Plymouth Argyle iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Derby County için beklenen gol: 1,05.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- Plymouth Argyle iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,09.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,09.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.