KuponperestV2
24 Şubat Pazar · 18:00
Parma Calcio 1913
0-4Maç sonucu · İY 0-2
SSC Napoli

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 26 ms

Beklenen toplam gol

2,70

En olası skor

0-2

%12

Ev sahibi kazanır
%24
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%53
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%75
2.5 üst
%50
3.5 üst
%29

Skor olasılık matrisi

012345
07.4129.45.12.00.7
17.2129.55.12.10.7
23.76.04.82.61.00.3
31.32.01.60.90.40.1
40.30.50.40.20.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 84%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%76
Elo gücü%82
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, SSC Napoli 1791.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1536 — 1791).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%53
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Parma Calcio 1913 1536.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, SSC Napoli 1791.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Parma Calcio 1913 1536.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,01, SSC Napoli 1,61).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven70/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,01, SSC Napoli 1,61).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,01, SSC Napoli 1,61).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,01, SSC Napoli 1,61).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,01, SSC Napoli 1,61).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,01, SSC Napoli 1,61).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,01, SSC Napoli 1,61).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%75
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,01, SSC Napoli 1,61).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven58/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven58/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 kalesini maçların %23'inde, SSC Napoli %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven65/100Orta risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,01.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,01.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven75/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,01.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven67/100Düşük risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven56/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven72/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%20
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%39
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,47 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,62.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,47 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,62.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Parma Calcio 1913 — SSC Napoli · Kuponperest