KuponperestV2
27 Ocak Pazar · 15:00
Parma Calcio 1913
2-3Maç sonucu · İY 1-0
SPAL 2013 Ferrara

Kuponperest analizi

PCA%50Beraberlik%27S20%23

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%77
Güven58/100Orta riskModel uyumu 51%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,48

Beklenen gol (dep.)

0,93

Toplam beklenen gol

2,40

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1536 — 1620).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Parma Calcio 1913 1536.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,48, SPAL 2013 Ferrara 0,93).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,48, SPAL 2013 Ferrara 0,93).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven59/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Parma Calcio 1913 — SPAL 2013 Ferrara · Kuponperest