KuponperestV2
20 Nisan Cumartesi · 12:30
Parma Calcio 1913
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Milan

Kuponperest analizi

PCA%24Beraberlik%26MIL%50

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%76
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 98%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Milan 1732, Parma Calcio 1913 1536.
  • Milan deplasmanda oynadığı 17 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,85

Beklenen gol (dep.)

1,47

Toplam beklenen gol

2,32

En olası skor

0-1

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Milan 1732.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1536 — 1732).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1732, Parma Calcio 1913 1536.
  • Milan deplasmanda oynadığı 17 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 0,85, Milan 1,47).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 0,85, Milan 1,47).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Milan son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Parma Calcio 1913 — Milan · Kuponperest