KuponperestV2
31 Ocak Cuma · 20:45
Parma Calcio 1913
1-3Maç sonucu · İY 1-1
Lecce

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,36

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%30
Deplasman kazanır
%32
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%70
2.5 üst
%43
3.5 üst
%21

Skor olasılık matrisi

012345
09.9116.12.30.60.1
112137.42.80.80.2
27.18.04.51.70.50.1
32.93.21.80.70.20.0
40.91.00.50.20.10.0
50.20.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 84%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%79
Geçmiş frekans%85
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1543, Lecce 1507.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1543 — 1507).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lecce 1507, Parma Calcio 1913 1543.
  • Lecce deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1543, Lecce 1507.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lecce 1507, Parma Calcio 1913 1543.
  • Lecce deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,21, Lecce 1,12).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,21, Lecce 1,12).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,21, Lecce 1,12).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%20
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,21, Lecce 1,12).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,21, Lecce 1,12).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,21, Lecce 1,12).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,21, Lecce 1,12).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%80
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,21, Lecce 1,12).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Lecce son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 kalesini maçların %27'inde, Lecce %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven59/100Orta risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,21.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Lecce deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,21.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Lecce deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,21.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Lecce deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven58/100Orta risk
  • Lecce için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven63/100Yüksek risk
  • Lecce için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven71/100Yüksek risk
  • Lecce için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,31 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,33.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,31 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,33.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Parma Calcio 1913 — Lecce · Kuponperest