KuponperestV2
21 Ekim Pazar · 15:00
Parma Calcio 1913
0-2Maç sonucu · İY 0-0
Lazio Roma

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,80

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%25
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%57
1.5 üst
%80
2.5 üst
%55
3.5 üst
%28

Skor olasılık matrisi

012345
06.29.98.44.71.90.6
16.7129.65.32.20.7
23.96.55.43.01.30.4
31.52.52.11.10.50.2
40.40.70.60.30.10.0
50.10.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 85%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%75
Elo gücü%69
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Lazio Roma 1620.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1536 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio Roma 1620, Parma Calcio 1913 1536.
  • Lazio Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Lazio Roma 1620.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio Roma 1620, Parma Calcio 1913 1536.
  • Lazio Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,14, Lazio Roma 1,67).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,14, Lazio Roma 1,67).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,14, Lazio Roma 1,67).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,14, Lazio Roma 1,67).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,14, Lazio Roma 1,67).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,14, Lazio Roma 1,67).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,14, Lazio Roma 1,67).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,14, Lazio Roma 1,67).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Lazio Roma son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Lazio Roma son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 kalesini maçların %23'inde, Lazio Roma %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven62/100Orta risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,14.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Lazio Roma deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,14.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Lazio Roma deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,14.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Lazio Roma deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven67/100Düşük risk
  • Lazio Roma için beklenen gol: 1,67.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • Lazio Roma için beklenen gol: 1,67.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • Lazio Roma için beklenen gol: 1,67.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,57 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,80.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,57 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,80.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Parma Calcio 1913 — Lazio Roma · Kuponperest