9 Mart Cumartesi · 18:00
Kuponperest analizi
PCA%40Beraberlik%26GCF%33
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%81
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 90%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,21, Genoa CFC 1,06).
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,21
Beklenen gol (dep.)
1,06
Toplam beklenen gol
2,27
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Genoa CFC 1542.
- Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
- Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1536 — 1542).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Parma Calcio 1913 1536.
- Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,21, Genoa CFC 1,06).
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,21, Genoa CFC 1,06).
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).