KuponperestV2
22 Eylül Cumartesi · 15:00
Parma Calcio 1913
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Cagliari Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 30 ms

Beklenen toplam gol

2,28

En olası skor

0-1

%12

Ev sahibi kazanır
%31
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%44
Karşılıklı gol
%43
1.5 üst
%67
2.5 üst
%42
3.5 üst
%19

Skor olasılık matrisi

012345
09.7127.93.41.10.3
110138.43.61.20.3
25.46.94.41.90.60.2
31.92.51.60.70.20.1
40.50.70.40.20.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 95%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%69
Elo gücü%67
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Cagliari Calcio 1602.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1536 — 1602).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Parma Calcio 1913 1536.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Cagliari Calcio 1602.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Parma Calcio 1913 1536.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,35 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,06, Cagliari Calcio 1,28).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%67
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,35 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,06, Cagliari Calcio 1,28).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,35 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,06, Cagliari Calcio 1,28).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,35 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,06, Cagliari Calcio 1,28).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,35 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,06, Cagliari Calcio 1,28).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%33
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,35 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,06, Cagliari Calcio 1,28).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,35 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,06, Cagliari Calcio 1,28).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%82
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,35 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,06, Cagliari Calcio 1,28).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven56/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,35 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven56/100Orta risk
  • Parma Calcio 1913 kalesini maçların %23'inde, Cagliari Calcio %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %57'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven62/100Orta risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,06.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven59/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,06.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,06.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven64/100Orta risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,31 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,35.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,31 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,35.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Parma Calcio 1913 — Cagliari Calcio · Kuponperest