22 Eylül Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
PCA%32Beraberlik%25CCA%43
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%68
Güven63/100Orta riskModel uyumu 95%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Parma Calcio 1913 1536.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,06
Beklenen gol (dep.)
1,28
Toplam beklenen gol
2,35
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Cagliari Calcio 1602.
- Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
- Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1536 — 1602).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Parma Calcio 1913 1536.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,35 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,06, Cagliari Calcio 1,28).
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,35 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,06, Cagliari Calcio 1,28).
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Yüksek risk
- Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,35 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).